برای درمان ارتودنسی شفاف چگونه می توانم دکتر معالج مناسب را پیدا کنم؟

در کشورهایی که کمپانی Align دارای خدمات است شما با وارد کردن کد پستی خود می توانید متخصص ارتودنسی نزدیک به محل زندگی که این کار را انجام می دهد بیابید.
در ایران دسترسی مستقیم به کمپانی Invisalign وجود ندارد ولی همان طور که ذکر شد چند شرکت ارتودنسی با همکاری کشور فرانسه این پلاک را برای بیماران سفارش می دهند.

اینجانب دوره آموزشی Indvisalign را در کشور کانادا در سال ۲۰۱۴ در دانشگاه آلبرتا گذرانده ام و سابقه درمانی بیماران و دیدن بیماران در کلینیک Invisalign دانشکده دندانپزشکی آلبرتا را به مدت ۱ سال تحت نظر اساتید بسیار معروف گذرانده ام و دارای تجربه کلینیکی کافی در زمینه درمان بیماران می باشم. همچنین دوره آموزشی سیستم Dentosmile و Comiro را جهت درمان با پلاک های شفاف که در فرانسه ساخته می شوند نیز دارم لذا می توانم در درمان بیماران که متقاضی این درمان هستند کمک نمایم.
بیماران متقاضی درمان ارتودنسی با پلاک های شفاف (نامرئی) در غرب و شمال تهران می توانند به مرکز تخصصی من در سعادت آباد- بلوار ۲۴ متی پلاک ۱۱ واحد ۲ مراجعه کنند و یا جهت اطلاعات بیشتر با تلفن ۲۲۰۶۸۶۴۶ تماس برقرار کنند.
بیماران متقاضی درمان ارتودنسی با پلاک شفاف (نامرئی) در شرق تهران می توانند به مرکز تخصصی من به آدرس فرجام، پلاک ۸۹ ساختمان آریانا مراجعه کنند یا جهت اطلاع بیشتر با تلفن ۷۷۷۳۱۰۰۷ تماس حاصل نمایند.