اصلاح طرح لبخند

عوارض و روش های اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند به شما کمک می کند تا مهمترین بخش چهره خود یا همان لبخندتان را زیباتر کنید. اگر قصد اصلاح طرح لبخند خود را دارید، احتمالا در جستجوهایتان برای پیدا کردن بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند و اطلاع از عوارض اصلاح طرح لبخند، به نام طرح لبخند هالیوودی نیز برخورده اید. در این مقاله ابتدا توضیح می دهیم اصلاح طرح لبخند چیست، و در ادامه از عوارض، هزینه اصلاح طرح لبخند قیمت اصلاح طرح لبخند دندان هالیوودی صحبت می کنیم. و در پایان شما را با بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند، دکتر سعید قریشی آشنا می‌کنیم.

 

اصلاح طرح لبخند چیست؟

پیش از بررسی عوارض اصلاح طرح لبخند و هزینه اصلاح طرح لبخند، ابتدا توضیح می دهیم که اصلاح طرح لبخند چیست. برخی عقیده دارند اصلاح طرح لبخند برای داشتن طرح لبخند هالیوودی در واقع یک روش زیباییست و جنبه درمانی ندارد. اما بررسی مراحل اصلاح طرح لبخند در افراد مختلف نشان می دهد که انجام این کار توسط بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند می تواند سلامت دهان و دندان فرد را به میزان چشمگیری افزایش دهد.

با وجود معاینه منظم دندان ها و رعایت بهداشت، گاهی خراب شدن دندان ها غیرقابل اجتناب و پرداخت قیمت اصلاح طرح لبخند دندان تصمیمی هوشمندانه است. زیباسازی دندان، جراحی لثه، تغییر رنگ دندان، ارتودنسی، ترمیم دندان پوسیده، جایگزین کردن دندان از دست رفته، بلند کردن طول تاج دندان، روکش کردن و…، همگی تحت عنوان اصلاح طرح لبخند و طرح لبخند هالیوودی انجام می شود.

 

روش های اصلاح طرح لبخند
روش های اصلاح طرح لبخند

 

 روش های اصلاح طرح لبخند

روش ها و مراحل اصلاح طرح لبخند برای همه افراد یکسان نیست. مراحل اصلاح طرح لبخند (و در ادامه قیمت اصلاح طرح لبخند دندان) حتی توسط بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند به اجزای صورت، نوع پوست، رنگ مو، رنگ دندان، نمای دندان، بافت لثه و… بستگی دارد. روش های اصلاح طرح لبخند عبارت اند از:

 

1. سفید کردن دندان‌ها

بلیچینگ، به عنوان یکی از روش های متداول دندانپزشکی زیبایی است، برای افرادی که قصد دارند در کمترین زمان ممکن لبخندی زیبا داشته باشند بسیار مناسب است. بسته به روش، سفید کردن دندان ها در مطب دندانپزشک و همچنین در خانه قابل انجام است.

 

2. اصلاح طرح لبخند با لمینت

در روش لمینت برای طرح لبخند هالیوودی، دندانپزشک پوسته های نازکی را به طور دائمی روى دندان ها قرار می دهد تا ظاهر آنها را اصلاح کند. لمینت در 2 نوع سرامیکی و کامپوزیتی موجود، و قیمت اصلاح طرح لبخند دندان با لمینت سرامیکی بیشتر است.

 

3. کاشت دندان

یکی از مهمترین مراحل اصلاح طرح لبخند جایگزین کردن دندان از دست رفته است، که به 2 روش بریج و ایمپلنت انجام می شود. قیمت اصلاح طرح لبخند دندان با ایمپلنت بیشتر از بریج است، اما مزایای آن مانند دائمی بودن و شباهت بالا به دندان طبیعی را نباید فراموش کرد.

 

4. طرح لبخند هالیوودی با ارتودنسی

اگر دندان ها در محل درست قرار نگرفته باشند، بهترین روش برای اصلاح طرح لبخند ارتودنسی است. بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند، دکتر سعید قریشی، ابتدا دندان ها را با ارتودنسی ردیف می‌کنند، و سپس با لمینت رنگ و شکل آنها را اصلاح می کنند. هزینه اصلاح طرح لبخند با ارتودنسی با توجه به انواع گوناگون آن متفاوت است.

 

5. اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت ونیر

اگر هنگام جستجو برای عوارض اصلاح طرح لبخند و بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند با عباراتی مانند زیبایی لبخند در 1 جلسه برخورد کرده اید، منظور اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت ونیر است که توسط بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند مستقیما روی دندان قرار می گیرد. کامپوزیت یک ماده ترمیم کننده همرنگ دندان برای داشتن طرح لبخند هالیوودی است.

 

6. اصلاح طرح لبخند لثه ای

اصلاح طرح لبخند لثه ای (اصلاح خط لثه) مخصوص افرادیست که طول تاج دندان هایشان کوتاه بوده و هنگام لبخند و صحبت لثه های آنها دیده می شوند. اصلاح طرح لبخند لثه ای با یک جراحی ساده رفع می شود. در اصلاح طرح لبخند لثه ای، بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند مقداری از لثه ها را بالا برده، و سپس با لمینت طرح لبخند را اصلاح می کند. قیمت اصلاح طرح لبخند دندان به روش اصلاح طرح لبخند لثه ای از طریق لیزر بسیار مقرون به صرفه است.

 

7. جراحی فک

گاهی نیاز به اصلاح طرح لبخند لثه ای به خاطر فرم فک ها و استخوان های صورت است. مشکل زیبایی افرادی که از مشکلات فکی رنج می برند با جراحی فک و جابه جایی آن رفع می شود. قیمت اصلاح طرح لبخند دندان بسته به نوع مشکل و جراحی توسط بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند متغیر است.

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند
بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

 

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند یکی از کارهای مهمی است که نمی‌توانیم آن را به دست هر کسی بسپاریم. بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند باید در این زمینه تخصص و تجربه کافی داشته باشد. برای انتخاب بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند، باید مواردی رو در نظر بگیرید تا از نتیجه رضایت کامل داشته باشید. از مواردی که باید آن را در نظر بگیرید، آشنایی با عوارض اصلاح طرح لبخند، هزینه اصلاح طرح لبخند و بررسی نمونه کار متخصص قبل از مراجعه است.

 

 

عوارض اصلاح طرح لبخند

اهمیت پیدا کردن بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند تنها در داشتن یک طرح لبخند هالیوودی زیبا خلاصه نمی شود. نکته مهم مراجعه به بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند، رساندن عوارض اصلاح طرح لبخند به کمترین میزان ممکن است. در ادامه عوارض اصلاح طرح لبخند را کوتاه بررسی می کنیم:

  1. تراشیدن مینای دندان در اصلاح طرح لبخند با لمینت باعث کاهش استحکام دندان ها می شود. این مورد احتمال پوسیدگی و همچنین حساسیت دندان به گرما و سرما را افزایش می دهد.
  2. اگر ارتودنسی توسط بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند انجام نشود، مشکلات لثه ای در کمین شما خواهد بود. یکی دیگر از عوارض اصلاح طرح لبخند با ارتودنسی زرد شدن و پوسیدگی دندان است که با رعایت بهداشت کنترل می شود.
  3. برای سفید کردن دندان ها از بلیچینگ استفاده می شود. این ماده شیمیایی بسیار قوی باید توسط بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند استفاده شود. در صورت عدم مراجعه به بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند، استحکام مینای دندان کم خواهد شد.

 

هزینه اصلاح طرح لبخند

همانطور که در قسمت روش ها و مراحل اصلاح طرح لبخند ملاحظه کردید، هزینه اصلاح طرح لبخند حتی توسط بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند نیز از هر بیمار به بیمار دیگر متفاوت است و بدون معاینه مستقیم نمی توان قیمتی واحد را برای هزینه اصلاح طرح لبخند در نظر گرفت.

از عوامل تعیین کننده هزینه اصلاح طرح لبخند (به خصوص درمان ارتودنسی) می توان استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته، میزان تخصص و مهارت دندانپزشک زیبایی، روش درمان و مراحل اصلاح طرح لبخند، میزان مشکل و عارضه دندان هان فرد را نام برد.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید